Пілум

Дрон-камікадзе «Пілум». Перший політ зробив більше року тому. На фото і відео – передсерійні вироби, що зараз проходять заводські випробування.

В оновленому «Пілумі» поліпшена, спрощена і здешевлена ​​конструкція планера, комплект бортової електроніки створений за модульним принципом, в два рази збільшено відсік під бойову частину, що дозволяє використовувати широкий спектр боєприпасів. Літак адаптований під нову, оригінальну пневматичну катапульту, яка відрізняється малими розмірами і великою потужністю.

Найближчим часом планується встановлення всієї системи на пікап. Скорострільність разом з часом на зборку літака перед стартом складе 3 старти за 10 хвилин. Для забезпечення стійкого радіозв’язку на всьому шляху і під час атаки, коли камікадзе знижується, буде застосовуватися прив’язний коптер – ретранслятор, що автоматично стартує з боксу-дронопорта, інтегрованого на пікапі.

Характеристики дрона-камікадзе «Пілум»: крейсерська швидкість – 95-100 км/год, злітна вага – 7-9 кг, вага бойової частини – 2 або 4 кг, при цьому дальність польоту – 50 або 30 км. Пошук цілі і наведення – по оптичному каналу.